Co zrobić, gdy plamy powrócą?

Od kilku tygodniu miałem objawy takie jak bóle podbrzusza, częstomocz, mętny białawy mocz, następnie doszły czerwone plamy na żołędziu. Zastosowałem clotrimazol przez tydzien, plamy zeszły ale po kilku dniach powróciły. Zastosowałem jednorazowo 1g summamedu oraz maść raz dziennie pimafucort. Plamy zeszły po jednym dniu, nie wiem ile czasu jeszcze stosować maść stosuje 4 dni. Co zrobic gdy plamy powrócą ?

Lek. Tomasz Budlewski

przede wszystkim należy udać się do lekarza rodzinnego po badaniu będzie można coś więcej powiedzieć i zalecić dalsze postępowanie.