Co zrobić, gdy po konchoplastyce laserowej małżowin nosowych dolnych zaczęło dochodzić do zaniku śluzówki i resztki małżowin?

Co zrobić gdy po konchoplastyce laserowej małżowin nosowych dolnych nagle po kilku latach zaczęło dochodzić do zaniku śluzówki i resztki małżowin. Nos nie ma oporu, nie mozna nawet zrobić wydechu i starsznie boli,tak ściąga . Nie można spać ,jeść,pić i prawie sie mdleje ze zmęczenia .Co można teraz w takiej sytuacji zrobić , jak można pomóc , czy jest jakas nadzieja na pomoc w takim przypadku ...

Pomóc nie jest tak prosto ale jest to możliwe. W takich przypadkach w odpowiedni sposób -operacyjnie zmniejsza się objętość jamy nosa. Trzeba jednak spróbować wszystkich możliwych sposobów nieoperacyjnych.