Co zrobić, gdy po ściągnięciu aparatu zęby nie wracały do poprzedniego stanu?

Dzień dobry, mam ok 30lat, nosiłam aparat ruchomy a gdy przestałam zęby wróciły do dawnego stanu. Później powtórzyłam i znowu się wszystko cofnęło. Czy już zawsze będzie cofał się zgryz jak tylko przestane nosić aparat? może mogę coś zrobić aby zęby się nie cofały? stałego aparatu nie chce.

Witam
Aparat ortodnttczny jest wykonywany przez lekarza tej specjalności i on powinnien podpowiedziec jak uchronić się powrotu wady. Ale powinien on zaproponować tzw. Reteiner lub płytkę podniebienna która powinna ustabilizować wyniki leczenia
Pozdrawiam