Co zrobić, gdy roczne dziecko nagle zaczęło gorączkować i wymiotować po każdym podawanym płynie?

Co zrobić gdy roczne dziecko nagle zaczęło goraczkowac oraz wymiotować po każdym podawanym płynie np. Woda, mleko, herbatka? Posiłki na gęsto przyjmuje normalnie.

Lek. Tomasz Budlewski

Proszę koniecznie udać się z dzieckiem do lekarza pediatry. Konieczne badanie lekarskie aby móc coś więcej powiedzieć.

Aleksander Ropielewski

Należy zgłosić się do pediatry i w miarę możliwości nie dopuścić do odwodnienia poprzez podawanie doustnych płynó nawadniających, dostępnych w każdej aptece.