Co zrobić, gdy stopy "uciekają" do środka?

Witam, Mam problem ze stopami, mianowicie podczas chodzenia stopy uciekają mi do środka, staram się stawiać stopę prosto ale jest to niekomfortowe, szybko się zapominam i znowu moje stopy skrecaja do środka. Dużo osób mi zdwracało uwagę, dlatego chciałam się zapytać czy to wymaga wizyty u ortopedy czy wystarczą jakieś domowe ćwiczenia? Chodzę tak odkąd pamiętam. Dodam, że jak byłam malutka to miałam jakąś wadę biodra przez co jedna noga była dłuższa od drugiej i moja mama musiała mi zakładać ogromne pampersy żeby jakoś te nogi wyrównać. Czy to ma jakiś związek?

Niezbędne mogą okazać się specjalne wkładki do obuwia jak i całe obuwie specjalistyczne. Proponowałabym jednak aby najpierw ocenił Pani stopy lekarz ortopeda. Jednocześnie przepraszam za dłuższy niż oczekiwany czas udzielenia odpowiedzi ze strony portalu.