Co zrobić, gdy w dzień w godzinach popoludniowych pokarmu brakuje a w nocy jest nawał?

Co zrobić gdy w dzień w godzinach popoludniowych pokarmu brakuje a w nocy jest nawał?

Elżbieta Rhone

Witam,
jeśli nadmiar pokarmu w nocy jest dla Pani bolesny to można odciągnąć pokarm, ale tylko do uczucia ulgi (nie odciągać całego pokarmu z piersi). Odciągnięty pokarm można później podać dziecku.