Co zrobić, jeśli chłopak nie chce uprawiać ze mną seksu?

Chłopak nie chce uprawiac ze mna seksu, woli grac, ciagle ma jakies wymowki, unika rozmowy. Cos ze mna jest nie tak, czy jednak powinnam dac mu spokoj skoro nie chce to nie. Jednak ja tez mam swoje potrzeby. Co mam zrobic ?

Dzień dobry!

Jednym z kluczy do udanego związku są podobne potrzeby seksualne. Jeśli różnicie się Państwo pod tym względem - jest możliwa wspólna praca, odkrywanie przyczyn tych różnic i szukanie możliwego obszaru kompromisu.
Na podstawie skąpych informacji nie jest możliwe ocenić, czy przyczyną Państwa trudności jest właśnie różny poziom libido, różne wyobrażenia i poglądy na temat seksu, brak komunikacji, odmienne oczekiwania od związku, czy też nadmierna koncentracja partnera na sobie lub "uzależnienie" od gier komputerowych.
Konieczna jest osobista dłuższa rozmowa z psychologiem.

Pozdrawiam!

Witam,

Warto dowiedzieć się, dlaczego tak się dzieje (przyczyn może być bardzo wiele, a to, że coś jest z Panią nie tak z pewnością do nich nie należy). Czy tak jest od zawsze, czy od jakiegoś czasu? Proszę powiedzieć partnerowi, jak się Pani z tym czuje (nie czyniąc wyrzutów) i spytać, co proponuje, żeby sytuacja uległa poprawie.

Pozdrawiam