Co zrobić, jeśli chłopak szybciej osiąga orgazm ode mnie?

Mam problem. Od pewnego czasu współżyje z moim chłopakiem. Wszystko jest cudownie, stosunki są namiętne i uczuciowe. Powstaje jednak pewien problem. Mon partner szybko kończy, dużo szybciej odemnie. Czy da się coś z tym zrobić?

Witam serdecznie. Dłuższa gra wstępna oraz zmniejszenie intensywności ruchów podczas stosunku. Ważne jest także aby porozmawiać na ten temat z partnerem.

Do oceny sytuacji potrzebna informacja jak już długo trwa Wasze bliskie współżycie, ile wynosi ten "pewien czas"...
Ja często sa kontakty i jak szybko jest wytrysk, licząc od momentu penetracji pochwy.
To sa podstawowe dane.
Pozdrawiam. JW, Poznań.

Dzień dobry!

Ta nierównowaga dotyczy większości par, szczególnie młodych. Większość kobiet mówi o sobie, że rozbudzają się powoli i potrzebują więcej czasu do osiągnięcia orgazmu, a mężczyźni szybciej osiągają gotowość do stosunku, szybciej osiągają satysfakcję i szybciej pożądanie opada. Jednym z rozwiązań jest np. rozpoczynanie zbliżeń od zaspokojenia kobiety, np. podczas seksu oralnego czy pieszczot. Jest możliwa również stopniowe starania partnera o lepszą kontrolę nad momentem wytrysku, naukę przedłużania czasu stosunku. Jest też możliwe, aby po pierwszym stosunku kontynuować zbliżenie do pełnego zaspokojenia Pani - seks oralny, pieszczoty, wspólna masturbacja lub drugi stosunek, jeśli partner ma ochotę i gotowość na drugą erekcję. Warto także zapoznać się z informacjami dot. tzw. wytrysku przedwczesnego.

Pozdrawiam!