Co zrobić, jeśli chłopak zerwał ze mną przez portal społecznościowy?

witam mam na imię magdalena, jestem z lublina lat 22 wczoraj przez facebooka zerwał e mną chłopak łukasz powiedział że to koniec ale ja nadal go kocham co ja moge zrobić w tej sytuacji proszę o odpowiedź

Witam,

Takie doświadczenie na pewno jest bolesnym rozczarowaniem i może zastanawia się Pani dlaczego związek się zakończył, jak otrząsnąć się z przygnębienia, co będzie dalej.
Niewiele napisała Pani o związku, relacji jaka Was łączyła i o tym jak wyglądały Wasze kontakty przed zerwaniem. Zatem trudno jest wyrokować, co było przyczyną takiego zachowania chłopaka, na podstawie tak niewielu informacji trudno znaleźć odpowiedź na Pani pytanie.
Jednak mam pewność, że w tej sytuacji najważniejsze jest to Pani zatroszczyła się o siebie. Wraz z upływem czasu cierpienie się zmniejszy, emocje opadną a Pani będzie mogła ocenić zachowanie chłopaka i zobaczyć sytuację z innej perspektywy i zacząć nowy rozdział w życiu. Tymczasem warto pozwolić sobie na smutek, który pozwoli pogodzić się ze stratą i zatroszczyć się o odzyskanie sił które straciła Pani na skutek stresów związanych z zerwaniem.Dodatkową pomocą mogą być osoby z którymi mogłaby Pani porozmawiać o swoich przeżyciach i skupić myśli na sprawach nie związanych z tym trudnym przeżyciem.
W razie trudności z odzyskaniem równowagi po rozstaniu, proszę skorzystać z pomocy psychoterapeuty.

pozdrawiam
A.Aleksandrowicz

Witaj Magdaleno, przede wszystkim kończenie relacji przez facebooka, sms-a,mila, czy nawet podczas rozmowy telefonicznej jest po prostu nie fair i niestety nie najlepiej świadczy o chłopaku. Jeżeli czuł, że to koniec związku powinien zainicjować rozmowę w "cztery oczy". Nie piszesz ile się znaliście, co was łączyło. Może ta relacja nie była tak głęboka i poważna jak Ci się zdawało? W każdym razie sprawa jest na tyle świeża, że masz prawo czuć się oszołomiona. Z każdym dniem powinno być lepiej. Pomaga wsparcie bliskich, przyjaciół. Mam nadzieję że sobie poradzisz z tą sytuacją, jeżeli nie poszukaj pomocy np. u psychologa. Tam będziesz miała okazję bliżej przyjrzeć się Waszemu związkowi i temu co spowodowało rozstanie. Pozdrawiam