Co zrobić, jeśli kontrolne MRI noworodka nie wykaże poprawy?

Witam... Moja córka urodziła się w zamartwica 1 punkt w pierwszej minucie życia... Została poddana terapii hioptermii... W kontrolnym wyniku MRI wykazało różana postać istoty białej w pierwszym stopniu odpowiadający nie dojrzałości mózgu... Moje pytanie brzmi co jej grozi jeśli kontrolnym badaniu MRI za 4 miesiące nie ulegnie to poprawy?

Nie mam wyniku badania przed sobą nie mogę pomóc. Musi wypowiedzieć się prowadzący neurolog lub neonatolog. Nie wiem jaki jest obecny stan neurologiczny dziecka, jaka była pkt w 3, 5 i 10 min.