Co zrobić, jeśli mąż mnie zdradza?

mój mąż mnie zdradza. dwa tyg temu przyłapałąm go na rozmowie z kimś, powiedział że pogubił się że dzwonił na 0700. że żałuje tego co zrobił i spróbuje to naprawić. Ale ja byłam osrożna i miałam go na oku w niedziele odkryłąm że sms z kimś z zupełnie nieznanego mi telefonu przyznał że pisał z kobieta a ten telefon na 0700 to było kłamstwo. obiecywał że sie zmieni a dalej w to brną, teraz tez mówi że zrobi wszystko żeby to naprwawic ale ja mu nie wierze. mam zaledwie 26 lat. co mam robić pomocy!!

Nie obędzie się bez szczerej rozmowy. Proszę powiedzieć mężowi jak się Pani z tym czuje, jakie ma Pani emocję, co znaczy dla Pani to co się wydarzyło. Jesli daje mu Pani szanse, prosze dopytac co kryje sie po hasłem, że mąż " zrobi wszystko". Wszystko to znaczy co? Widzę, że straciła Pani zaufanie do męża i będzie mu bardzo trudno je u Pani odbudować. Nie jest to niemożliwe jednak wymaga szczerości, zaangażowania oraz chęci. Życzę powodzenia i wytrwałości.

Dzień dobry!

Na pytanie "Co zrobić" nie ma jednej dobrej odpowiedzi. Historia każdego małżeństwa jest inna i nie ma gotowych rozwiązań. Z pewnością okazało się jednak, że w tym czasie i w tej sytuacji mąż nie był z Panią szczery. Istotne, jak dotąd układał się Wasz związek, jakie są Wasze mocne strony, wspólne sukcesy, co Was łączy - a także z jakimi problemami spotykaliście się dotąd, jakie wzajemne wady, błędy dostrzegacie. Z pewnością warto, żeby mąż wiedział, że nie akceptuje Pani kłamstw ani relacji pozamałżeńskich z innymi kobietami (jeśli rzeczywiście Pani nie akceptuje) i że Pani utraciła do niego część zaufania. Czy wcześniej ustalaliście, jakie są Wasze granice? Jaki rodzaj kontaktu z innymi ludźmi, flirtu jest dopuszczalny, a jaki nie? Czy wiecie o sobie, co myślicie o zdradzie? Warto rozmawiać, ale też warto, aby Pani miała dla siebie wsparcie bliskich - rodziny, przyjaciół, znajomych, z którymi można by o tym rozmawiać - a być może również wsparcie psychologa.

Pozdrawiam!