Zapytaj lekarza

1 , 0 2 8 , 5 6 3

odpowiedzi udzielonych przez naszych ekspertów

Rzetelnie + Bezpiecznie + Bezpłatnie

Co zrobić, jeśli stres nie pozwala mi zasnąć?

Problemy z zasypianiem Stres nie pozwala mi zasnąć Prosze o jakieś moze domowe sposoby bo leki na bazie ziół nic nie dają :( Prosze o pomoc Prosze nie mowic ze mam sie skonsultować z lekarzem jak zawsze tylko doradzić!!!!
KOBIETA, 26 LAT ponad rok temu

Kładź się spać wcześniej, a unikniesz depresji

Depresja to choroba cywilizacyjna. Wciąż jednak nie jest to dobrze znana choroba. Obejrzyj film i poszerz swoją wiedzę o depresji. Dowiedz się, jak godzina snu może wpłynąć na jej rozwój.

Aleksander Ropielewski
79 poziom zaufania

Jeżeli leki ziołowe dostępne bez recepty nie skutkują nie widzę innego sposobu na rozwiązanie problemu jak zastanowienie się nad przyczyną stresu i ew. jego wyeliminowaniu bądź znalezienie sposobu na radzenie sobie z nim. Ponieważ jest to sprawa bardzo indywidualna odpowiedzi może udzielić Pani sobie sama (odnośnie przyczyn stresu) lub psycholog albo psychiatra, który dodatkowo może wspomóc leczenie lekami.

Z wyrazami Szacunku
lek. Aleksander Ropielewski

0

to rozległy i wielowątkowy temat.odpowiedź na portalu niewiele pomoże,polecam konsultacje u DOŚWIADCZONEGO TERAPEUTY (moża też pracowac na skypie).pozdrawiam serdecznie Violetta Ruksza

Psycholog kliniczny, psychoterapeuta.
0
redakcja abczdrowie Odpowiedź udzielona automatycznie

Nasi lekarze odpowiedzieli już na kilka podobnych pytań innych użytkowników.
Poniżej znajdziesz do nich odnośniki:

Strefa Kobiety
Ważne tematy