Co zrobić, jeśli w ciągu 2 miesięcy schudłam 20 kg?

Mam 38 lat. W ciągu2 miesiecy schudlam 20 kg..przy wzroście 162 waze 48 kg.bardzo ciezko pracuję fizycznie i w dodatku biegam i ćwiczę codziennie..na poczatku podobalo mi sie to ze chudne ale tetaz wygladam bardzo niekomgortowo..najbardziej odbilo sie to na biuscie i pomarszczonej skórze na brzuchu..Nie moge nawet myslec o jedzeniu bo od razu włącza mi sie blokada...ze przytyje za duzo..wszystko bylo by ok ale ostatnio jestem bardzo oslabiona..prosze o pomoc..chudniecie bylo na pewno spowodowane niską samoocena i stresem

Szanowna Pani
Myślę, że w Pani wypadku warto zadziałać dwutorowo. Z jednej strony wizyta u dietetyka W czasie takiego spotkania specjalista ustali Pani odpowiednią dietę, która z jednej strony zaspokoi potrzeby kaloryczne ale z drugie nie będzie powodowała nadmiernego wzrostu masy, którego się Pani tak obawia. Kiedy strona fizyczna będzie już zaopiekowana czas na psychikę i niską samoocenę. Ta sfera to obszar do pracy z psychologiem. Do obu kroków mocno zachęcam.
Joanna Frąckowiak