Co zrobić, jeśli wystąpiło obrzęk ust po wykonaniu makijażu permanentnego?

Bardzo proszę o pomoc!Pod koniec grudnia miałam podany kwas hialuronowy 1ml w usta.2 dni po zabiegu byly gigantyczne,potem opuchlizna zeszła,zostało kilka małtych grudek. tygodnie temu miałam robiony makijaż permanentny ust(bo chyba z tym trzeba to wiązać),wszystko było w porządku.Jednak od 3 dni usta są bardzo spuchnięte,a grudki ogromne.Kwas nie był niestety podany przez lekarza(moja głupota,wiem).Obrzęk maleje trochę wieczorem.Co robić?Błagam o pomoc!Fale rf,hialuronidaza?

Lek. Klaudia Kuśmierczuk

Nie powinna Pani robić kolejnych zabiegów powiększania usta, ponieważ może mieć Pani reakcję alergiczną na podany kwas hialuronowy. Powinna Pani udać się do lekarza w celu diagnostyki w kierunku alergii na podawany kwas.