Co zrobić, jeśli żona nie chce uprawiać seksu?

Mam problem typu sex. Ja chce za duzo zona nie chce wogole.
ponad rok temu

Niedobranie partnerów pod względem potrzeb seksualnych to częsty problem. By spróbować go rozwiązać warto udać się do specjalisty, by sprawdzić, co jest przyczyną niechęci żony do seksu. Być może będziecie w stanie znaleźć satysfakcjonujący oboje kompromis w tej sprawie. Pomocna powinna być już wolna od oskarżeń i obwiniania szczera rozmowa na temat oczekiwań dotyczących seksu, przy założeniu, że każde z Was może swobodnie mówić o swoich myślach i uczuciach, bez niebezpieczeństwa, że partner się np. obrazi.

Dzień dobry!

Pytanie jest zbyt ogólne. Powodów, dla których żona nie che uprawiać seksu może być bardzo wiele. Konieczna jest dłuższa rozmowa i więcej informacji ze strony obojga Państwa. Proszę wybrać się do psychologa seksuologa.

Pozdrawiam!