Co zrobić, jeśli żyły głębokie na podudziu tracą wydolność?

pkd-zastawka w ujsciu vsm niewydolna,pień szerokosci6mm/niewydolnyna całym przebiegu.przepływ VSMjest arterializowany.od vsm na podudziu i udzie odhodza żylaki.zyły głembokie na podudziu tracą wydolność. to na nodze prawehj. .co ztym robić.

W takim wypadku zalecałbym leczenie zabiegowe. Radzę w tej kwestii bezpośrednio skonsultować się z chirurgiem naczyniowym.