Co zrobić, kiedy boję się męża i nie mam od nikogo pomocy?

witam,jestem ofiarą przemocy. Mamy NK procedure, przestał przychodzic dzielnicowy, ciągle się boje męża. Nie odzywa się do mnie , ignoruje mnie całkowicie.Nie pracuję, mam przy sobie 1.30 PLN, glodna jestem , prosilam Mops o pomocbyli u mnie zobaczyli dobrobyt ich zdaniem inic nie pomogli. Comoge jeszcze zrobic? Dzieci są bardzo do mnie agresywneMial byc kurator ale mąż zadzialal ze nie ma < Nie mam mocy sprawczej błagam o pomoc jestem sierotą.

Witam,

Pisze Pani o bardzo ciężkiej sytuacji. Przemoc jest niezwykle obciążająca. Warto zauważyć, że szuka Pani pomocy i jest świadoma problemu - większość ofiar godzi się na to, co dzieje się w domu i odczuwa bezradność.
Istnieje wiele placówek, które pomagają takim osobom jak Pani, np. Centrum Praw Kobiet. Zachęcam do zapoznania się ze stroną : https://ms.gov.pl/pl/dzialalnosc/przeciwdzialanie-przemocy-w-rodzinie/osoby-dotkniete-przemoca-w-rodzinie/placowki-swiadczace-pomoc/ <- tutaj znajduje się wykaz miejsc, w których można otrzymać pomoc.

Życzę wytrwałości i siły w odcięciu się od krzywdy, którą Pani przeżywa.
Pozdrawiam serdecznie,
Magdalena Rachubińska
PSYCHOLOG, PSYCHOTERAPEUTA