Co zrobić po zjedzeniu surowej ryby w ciąży?

Co zrobić po zjedzeniu surowej ryby w ciazy? Jestem w 4 miesiacu, zjadlam kilka kawalkow sushi z surowym lososiem i tunczykiem. Czy powinnam zrobic teraz jakies badania? Jakie objawy powinny mnie zaniepokoic i po jakim czasie?

nie widzę powodó do niepokoju, chyba, że źle ie Pani czuje, ponieważ na przykład ryba była nieświeża. Wtedy warto zwiększyć nieco spożycie ciemnych owoców jagodowych (jagód, jeżyn) uzupełnić minerały i pic więcej wody. Te "zabiegi" wspomoga naturany proces detoksykacji jeśli rzeczywiście jest potrzebny