Co zrobić podczas obniżenia się ciśnienia u osoby z syndromem wpw?

Witam, nazywam się Karolina i mam 18 lat. Wykryto u mnie syndrom wpw, niestety po infekcji gronkowca złocistego objawy sie nasiliły, pojawiły się duszności, kłucie w sercu i męczliwość. Zażywam obecnie metocard 50 mg dziennie podzielony na dwie dawki. Niestety, gdy puls spada, mocno obniża się też ciśnienie. Co mogę zrobić? Mój ostatni pomiar tp 89/60. Czy mogę ratować się małymi ilościami kawy?

Lek. Tomasz Budlewski

A jaki jest puls? Sadze ze kawa nie zaszkodzi lecz przy powyższych objawach wskazana jest wizyta u lekarza kardiologa