Co zrobić w przypadku bólu gardła, uszu, głowy, bólu mięśni, osłabienie oraz łzawienie oczu?

Witam.Jest sobota wieczór,nie mam możliwości wizyty u lekarza a chce zacząć odpowiednie leczenie.Od kilku dni ból gardła się nasilił,ból uszu, doszedł ostry ból glowy(ucisk nad oczami),bóle mięśniowe, duże osłabienie,łzawienie oczu.Brak za to gorączki,wzorowe 36.6 czasami skacze do 37jak wygrzewam się w łóżku.Pracuje w przedszkolu gdzie jest dużo wirusów.Nie wiem jakie leczenie podjąć by dożyć do poniedziałku.Dodam że pół roku temu usunęłam migdałki.

To może być infekcja wirusowa. Proponuję Ibuprom Zatoki 3 x 2 tabl , Vitamina C 1000 mg / dobę. Jeśli za 2 dni brak poprawy to koniczna wizyta u lekarza.