Co zrobić w przypadku bólu głowy przy hipoglikemii?

Mam na imię Agnieszka i borykam się z problemem hipoglikemi. (Nie mam cukszycy).zaczyna się to bólem z tyłu głowy potem tracę oriętacje i wzrok ucieka mi do góry. Pierwszy raz złapało mnie w 2014 nie wiedziałam o co chodzi straciłam przytomniość. Z opowieści świadków wiem żemi miałam drgawki szła mi piana podobno z ust i wstyd się przyznać popuściłam. Ratownicy z karetki zmierzyli mi cukier miałam 56 wtedy odzyskiwałam przytomność. Potem już panowałam nad tym ale nie zawsze następnym razem aż głowę rozbiłam miałam wstrząśnienie mózgu i coś z niepamięcią a ostatnio dwa tyg. Temu nie mogam znaleść cukru a wiedziałam że jest na stoliku potem straciłam przytomność.od nie dawna te ataki są coraz częstrze i zawsze za zynają się bólem z tyłu głowy nieeprzyjemnym Poszłam do lekarza poraz drugi w tym roku wysłał mnie do szpitala i powiedział że mogę mieć jakiegoś guzka

Ważna pełna ocena stanu zdrowia, wagi, sposobu odżywiania, Ważna dobra regularna dieta bez cukrów!!! co 3 godziny. .
Czy wykonywano badanie EEG ?? Czy była Pani u Neurologa? Pozdrawiam