Co zrobić w przypadku bólu głowy, trzęsących się nóg oraz niepokoju wewnętrznego?

Witam chciałem opisać moje objawy ból głowy uczucie jak bym miał zemdleć trzęsące nogi i ręce uczucie wielkiego niepokoju wewnętrznego stwierdzone po badaniu obrzęknięty zaczerwieniony żołądek z widocznymi nadrzerkami z małym owrzodzenie uczucie przelewania się były tez pieczenie w żołądku po posiłku i straszne odbijanie obecnie po włączeniu leków osłonowych objawy złagodziły się czasami tez mnie mdli a stolec lekko luźny nie biegunka dotego bule jakby międzyżebrowe i pomiędzy łopatkami wyniki z krwi i moczy w normie dodam ze jestem uczulony na gluten celiakia i mam dnę moczanowa proszę o wasza opinie Grzegorz

Dzień Dobry Panie Grzegorzu,

Dziękuję Panu za zaufanie :)

Zaprezentowane przez Pana symptomy, są wskazaniem do osobistej/ pilnej konsultacji, u Lekarza pierwszego kontaktu, który na podstawie dotychczasowej diagnostyki, zadecyduje o (ewentualnym/dalszym)
postępowaniu diagnostycznym.

Serdeczności i tylko zadowalającego samopoczucia Panu życzę,

irena.mielnik.madej@gmail.com tel. 502 749 605