Co zrobić w przypadku bólu kolan, kręgosłupa szyjnego oraz biodra?

Witam, mam 23 lata i od dłuższego czasu zmagam się z bólem kręgosłupa, kręgosłupa szyjnego. Po ciąży zaczęłam mieć problem z lewym biodrem, okazało się że to torbiel który się wchłania, biodro nadal boli. Bolą mnie dłonie w nadgarstkach, drentwieją. Teraz jeszcze doszedł ból w kolanach.Na dodatek mam niedowage, zaczęłam chudnac choć nie mam problemu z jedzeniem. Chodzę od lekarza do lekarza i każdy mówi co innego. Proszę o poradę, gdzie mogę uzyskać odpowiednią pomoc.

Konieczna pełna ocena stanu zdrowia, badania podstawowe krwi; Ocena nastroju, trybu życia. Jak tarczyca? poziom witamin, żelaza??
Ważne objawy, stan Pacjenta . Wskazana pełna konsultacja neurologiczna, ocena stanu zdrowia, obciążeń, wynikow badań.
Czy objawy nasilają się ? Od jak dawna? Pozdrawiam i zapraszam