Co zrobić w przypadku bólu obojczyka promieniującego na mięśnie karku?

Ból nad prawym obojczykiem promieniujący na mięsnie karku, już od około 2 tygodni odczuwam silny ból na prawym obojczykiem który w nocy promieniuje na mięsnie karku, problemy zsczeły sie po jednym z treningów na basenie. Czy są to objawy jakiegoś poważniejszego schorzenia czy tylko nadwyrężenia , bardzo żadko promieniuje na prawy łokieć lecz jest to bardzo słabe.

Konieczna pełna konsultacja neurologiczna, z dokumentacją, z wynikami TK, MRI etc Należy rozmawiać Z LEKARZAMI LECZĄCYMI! . Ważny stan ogólny pacjenta, , inne schorzenia, leki, Ważny wywiad, wyniki, objawy uszkodzenia mózgu, rdzenia kręgowego, nerwów. Pozdrawiam i zapraszam