Co zrobić w przypadku bólu piersi po usunięciu gruczolakowłókniaków?

Mam 32 lata jestem po usunięciu 2 gruczolakowlukniakow z prawej piersi (nigdy nie bolały). Czesto piersi bola mnie w zależności od fazy cyklu, ale od miesiąca pojawił się punktowy bol od strony pachy i malutki guzek ale nie wuem czy to nie węzeł chlonny (jak sie na tym boku boli bardziej). Od 2 tyg trww mocny bol pid piersia przy dotyku i podnoszeniu ręki (jakby zebro, mięsień tuz pod piersia). Nie ma opuchlizny czy zaczerwienienia ale boli bardzo, nie mofe zakładać biustonosza.

Lek. Michał Lenard

Sugeruję udać się do lekarza pierwszego kontaktu, który Panią zbada i zdecyduje o dalszym postępowaniu. W razie potrzeby skieruje Panią do specjalisty. Pozdrawiam!