Co zrobić w przypadku bólu podbrzusza i upławów?

Dzien dobry. Mam pewien problem ponieważ od wczoraj mam lekkie bóle podbrzusza i upławy, są one dość obfite ale białe zwykle, nie twarożkowe. Miesiączkę miałam normalnie na czas dodam ze skończyła mi się dwa dni temu a od jednego dnia mnie boli, biorę tabletki antykoncepcyjne, ostatnie współżycie miałam jakieś 3 tygodnie temu, jestem ostatnio tez zestresowana praca. Co to może być?

Lek. Paweł Szadkowski

Może to być infekcja dróg rodnych, nie koniecznie po prostu grzybicze zapalenie. Gdyby objawy nie ustępowały, warto się udać do lekarza w celu wykonania wymazu z pochwy.