Co zrobić w przypadku bólu skóry na głowie?

Witam, od około 10 miesięcy towarzyszy mi ból skóry głowy na jej czubku, włosy są tam matowe, łamliwe i bardzo przerzedzone. a przy lekkim pociągnieciu ich odczuwam nieporównywalnie większy ból niż przy innych włosach. Dodam, że z resztą włosów jest w porządku. Przez cały czas stosuje suplementy (biotebal) oraz używam różnego rodzaju maski do włosów oraz specjalistyczne szampony, ale na nic się to zdaje, oprócz tego, że reszta włosów jest w lepszym stanie. Z góry dziękuję za odpowiedź. Pozdrawiam

Lek. Wojciech Zygmunt

Polecam udać się do lekarza rodzinnego po zestaw podstawowych badań laboratoryjnych, które mogłyby ustalić problem z włosami. Chodzi mi przede wszystkim o TSH, morfologię krwi, ALT, AST, kreatyninę, badanie ogólne moczu. Pozdrawiam i życzę zdrowia!