Co zrobić w przypadku bólu stóp u osoby z płaskostopiem poprzecznym?

Witam. Mam 27 lat i jestem kobietą. Robilam sobie rtg stop i wyszlo ze plaskostopie poprzeczne. Gdy mam prace stojaca lub chodzaca to po jakims czasie stopy mnie bardzo bola i ledwo chodze. Jak to leczyc oraz sprawic ze nie beda az tak bolaly stopy. Czytalam o operacji. Czy po operacji po jakims czasie wada znow sie cofnie czy nie. Co mi Panstwo radza.Do jakiego specjalisty najlepiej sie udac ?-ortopeda? Dziekuje za odpowiedz.

Lek. Tomasz Budlewski

proponuję udać się do lekarza ortopedy, po badaniu będzie można coś więcej powiedzieć.