Co zrobić w przypadku bólu w prawym boku podczas leczenia zapalenia dwunastnicy?

Witam, Mam 23 lata i byłem zdrowym mężczyzna. Kilka miesięcy temu po gastroskopii okazało się, że mam silne zapalenie dwunastnicy i żółć w żołądku. Po 2 miesiącach kuracji Dexilantem, odczuwałem powrót choroby (mdłości, osłabienie, bóle brzucha), lekarz zadecydował o kolejnych 3 miesiącach leczenia (Dexilant, Alflorex, Rowachol, Iberogast). Teraz zostało mi lekarstw na ostatnie 2 dni, a dolegliwości znowu wróciły pomimo diety. Odczuwam ból w prawym boku na linii żeber, mdłości, ciagle osłabienie i zmęczenie. Co mam zrobić i do jakiego lekarza się udać?

Ale czy miał Pan wykonane podstawowe badanie w takich dolegliwościach czyli USG jamy brzusznej? Czy zostały wykluczone schorzenia wątroby, pęcherzyka żółciowego (np. kamica)? W tym kierunku należałoby wykonać badania i najlepiej, żeby diagnostyką i leczenie zajął się gastroenterolog.