Co zrobić w przypadku braku erekcji przy partnerce?

Witam mam 18 lat. Mam problem związany z tym że mam dziewczynę bardzo mi się podoba ale nie stej mi na jej widok. Tak samo mam ogulnie z dziewczynami podobają mi się ale nie mam żadnej reakcji. Natomiast kiedy przemieram się na siłowni z innymi facetami to czasami mi staje mimo iż nie podobają mi się oni tylko czasami zazdroszcze im budowy ciała. Problem też nie polega na długości mojego członka bo uważam że jest on duży. Proszę o pomoc w moim problemi.

Dzień Dobry Panu,

Dziękuję Panu za kontakt :)

Mam mało danych...

Z zaprezentowanej przez Pana relacji, domniemam, że być może? zbyt zadaniowo traktuje Pan samego Siebie, oczekując od Siebie owej "zadaniowości" czyli automatycznej reakcji na "... podobają mi się ale nie mam żadnej reakcji... ."

Widziałabym celowość bezpośredniej/zwyczajnej rozmowy
psychologicznej/seksuologicznej, celem rozwiania u Pana wątpliwości.

Z przesłaniem dla Pana radości i pomyślności,

irena.mielnik.madej@gmail.com
tel. 502 749 605