Co zrobić w przypadku cholestazy ciążowej?

Witam ostatnio wynikło z wyników, że mam cholestaze ciążową Moje wyniki wtedy wynosiły : ALT:51 U/l , AST 39 U/l bilirubina całkowita 0,28 mg/dl fosfataza zasadowa 275U/l GGTP 16 U/l mój ginekolog skierował mnie do szpitala podali mi ursocam magnez przez 4 dni i powtórzono badania ALT 47 U/l AST 34 U/l Bilirubina całkowita 0,29 mg/dl fosfataza zasadowa 288U/l a GGTP 21 U/l bardzo mnie to martwi ze jedne wyniki spadły a drugie wzrosły i to po stosowaniu leków. Aktualnie 34tc i wypisali mnie

Lek. Tomasz Budlewski

Proszę kierowac się zaleceniami lekarza prowadzącego i wykonać oznaczenia kontrolne powyższych parametrów