Co zrobić w przypadku ciągłego podenerwowania, uczucia głodu, szumu w uszach oraz zmęczenia?

Witam. Od marca tego roku czuje się jakby to powiedzieć nie swojo. Każdy dzień to walka o przetrwanie, co dziennie dolega mi coś innego. Do tej pory byłam bardzo nerwowa, od miesiąca biorę w ciagu dnia validol a na noc hydroxiinum 10mg. Poprawa jest jeśli chodzi o moje zdenerwowanie, ale takie dolegliwości jak ciągle uczucie głodu, wyglądające garściami włosy, szum w uszach, zmęczenie, wrażenie jakby zaraz miało się popsuć w głowie nadal nie ustępują. Robiłam morfologie, tsh, ft3, ft4, krzywą cukrową i insulinowa, ferrytyne- wszystko w porządku. Nie wiem gdzie szukać pomocy?

Dzień Dobry Pani,

Dziękuje Pani za kontakt :)

Zaprezentowane przez Panią symptomy, wskazują na lękowo-nerwicowe, jako odpowiedź Pani organizmu, na codzienne zdarzenia.

Proszę nie czekać, pozwolić samej Sobie pomóc, kontaktując się
z Psychologiem/Psychoterapeutą, celem diagnostyki symptomatycznej oraz psychoterapeutycznego leczenia (najbardziej optymalnie, w paradygmacie poznawczo-behawioralnym).

Serdeczności i tylko satysfakcjonującego dobrostanu Pani życzę,

irena.mielnik.madej@gmail.com
tel. 502 749 605