Co zrobić w przypadku dużego nachylenia zębów po zdjęciu aparatu ortodontycznego?

Co zrobić jeśli po zdjęciu aparatu ortodontycznego zęby są bardzo nachylone do przodu a lekarz twierdzi, że tak ma być? Dodam, że powiedziałam iż nie podoba mi się to i wyszłam z płaczem z gabinetu.. 3 lata noszenia i 20 tys. W plecy..

Końcowe ustawienie zębów jest uwarunkowane wzajemnym układem i rozmiarem kości, i zębów a także ewentualnymi zaburzeniami czynnościowymi, rysami twarzy (im bardziej pionowo ustawione są siekacze tym mniej podparte są wargi). Dokonując oceny wyników leczenia trzeba wziąć pod uwagę wszystkie te elementy. Pozdrawiam