Co zrobić w przypadku guzków na tarczycy?

Witam proszę mi powiedzieć co w tej sytuacji mam jednego guzka 1cm i drugiego 1.5cm na tarczycy miałam wykonana biopsję i wyszło wszystko dobrze badania ok węzły też ok i moje pytanie co teraz z tymi guzkami trzeba zrobić czy tabletkami da się je zmniejszyć ? U lekarza będę dopiero w przyszłym tyg. Dziękuję za odp

Lek. Tomasz Budlewski

A czy są jakieś dolegliwości ? Wskazana wizyta u endokrynologa i ustalenie dalszego postępowania