Co zrobić w przypadku kaszlu z krwią trwającego od tygodnia?

Dzień dobry, od równego tygodnia męczy mnie potworny kaszel(poza nim nie mam żadnych innych objawów). Najbardziej meczy on pare godzin po wstaniu i pare godzin przed snem, z początku z rana odkrztuszałam dużą ilość wydzieliny ropnej czasem z krwią, a w nocy kaszel był duszący, obecnie kaszel jest cały czas mało produktywny. Byłam u lekarza który po badaniu powiedział ze nic złego nie słychać w płucach, przepisał mi macromax, który nie skutkuje. Bardzo proszę o jakąś podpowiedź co z tym zrobić.

Lek. Tomasz Budlewski

Konieczna ponowna wizyta u lekarza badającego i rozszerzenie diagnostyki. Być może będzie konieczność konsultacji lekarza pulmonologa