Co zrobić w przypadku naczynek uwidaczniających się podczas ćwiczenia na siłowni?

Witam mam 18 lat i mam pewien problem , chodzę na siłownie i gdy wykonuje ćwiczenia na barki robią mi się z tyłu na plecach przy barkach takie linie popękanych naczynek , co mam z tym zrobić , nie chodzi tu o kwestie ciężaru bo są to małe ciężary

Lek. Tomasz Budlewski

czy są stosowane jakieś suplementy? wskazana wizyta u lekarza rodzinnego po badaniu będzie można coś więcej powiedzieć i zalecić dalsze postępowanie diagnostyczno terapeutyczne
Jednocześnie przepraszamy za dłuższy niż zwykle okres oczekiwania na odpowiedź.