Co zrobić w przypadku nadmiernie wrażliwej cery?

Witam Mam bardzo wrazliwą cere juz od małego bardzo mi utrudniala zycie od mlodych lat np na wf czerwony jak burak i tak zostalo do teraz ,naprawde nie trzeba duzo zeby sie rumieniła ,strasznie jest wrazliwa piecze i mam tego dosc jeszcze mam jasna karnacje i to bardzo nieladnie wyglada mam 20 lat a nadal mam ropne syfki ,nw czemu ale na ciele jestem opalony i ladnoe mnie opala nawet szyja a twarz jest blada nie opala sie czy to jest jakis zwiazek ? Jestem po 4 zabiegu laserem jakies efekty są słabe moze powinienem zrobic jakies badania zwiazane z tym ? Prosze o pomoc lub cos co by mnie nakierowało na droge uleczenia

Dzień dobry, nie istnieje jeden "najlepszy" laser do leczenia zmian naczyniowych. Kierując się wyborem urządzenia należy patrzeć na technologię w nim zamkniętą. Do skutecznego leczenia zmian naczyniowych dedykowane są urządzenia laserowe generujące odpowiednią długość fali ( lasery neodymowo - yagowe, lasery KTP, lasery pulsacyjne barwnikowe). Pozdrawiam, Aleksandra Duczmal.