Co zrobić w przypadku narośli na palcach powstałych w wyniku obgryzania?

Dzień dobry. Od paru lat mam na palcach u rąk narośla od ich obgryzania. Wygląda to strasznie, a żadne maści nie pomagają. Co mogę zrobić?

Lek. Paweł Szadkowski

Na pana miejscu udałbym się do lekarza dermatologa i/lub chirurga ogólnego w celu zbadania i rozważenia ew. leczenia.