Co zrobić w przypadku nieczułego miejsca po operacji usunięcia gwoździa z piszczeli?

Witam, parę dni temu miałam operację usunięcia z piszczeli gwóździa śródszpikowego. Moje pytanie brzmi. Po pierwszej operacji jak mi go wkładali to po mam nieczułe miejsce na skórze na kolanie. Po tej operacji mam nieczułe miejsce tam jeszcze bardziej i do tego na środku piszczeli. Proszę mi powiedzieć czy da się to jakoś wyleczyć, wiem że to chyba jakiś nerw uszkodzony, tzn Domyślam się. Ale czy zażywanie np. witamin z grupy B mogło by pomóc w regeneracji? Lub może są inne sposoby? Nie ukrywam że to drażniące, nawet przy kąpieli. Pierwsza operację miałam w narkozie ogólnej, drugą w znieczuleniu do kręgosłupa jeśli to ważne.

To niestety wynik uszkodzenia nerwów skórnych podczas zabiegu. Może dojść do regeneracji neurologicznej, ale to długotrwały proces. Jednocześnie przepraszam za dłuższy niż oczekiwany czas odpowiedzi ze strony portalu.