Co zrobić w przypadku niemożliwości wyprostowania nogi po plastyce pasma biodrowo-piszczelowego?

Witam, jestem 4 miesiące po plastyce pasma biodrowo-piszczelowego. Od tygodnia odczuwam ból, taki że nie mogę wyprostować nogi. Nie mogę również zgiąć za bardzo nogi ponieważ mnie zaczyna boleć, nie mogę też usiąść bokiem na tej nodze bo odczuwam ból od biodra do kolana takie ciągnięcie i takie rozrywanie. Skończyłam rehabilitacje oraz fizykoterapię. U lekarza kontrole też skończyłam. Proszę o pomoc to dla mnie ważne.

Lek. Tomasz Budlewski

konieczna ponowna wizyta najlepiej u lekarza wykonującego zabieg, po badaniu będzie można zalecić dalsze postępowanie.