Co zrobić w przypadku niepełnego wzwodu?

Problemy z niepełnym wzwodem Witam. Mam 19 lat, od okolo roku trenuje na siłowni i prowadze aktywny tryb życia. Od jakiegoś czasu zauważyłem u siebie problem z niepelnym wzwodem. Sam wzwod zdarza sie dosyć często nawet w błahych sytuacjach, ale niestety jest raczej niepełny. Niedawno chcieliśmy spróbować z dziewczyną odbyć pierwszy stosunek, ale niestety coś poszło nie tak i po prostu członek nie był na tyle twardy aby to było możliwe. Problem ten zauważyłem już jakiś czas temu i zdarzalo się że podczas masturbacji dochodziło do wytrysku przy niepelnej erekcji. Dodam że ostatnie miesiące były dla mnie dosyć stresujące -przygotowania matury, ciężka praca za granicą w wakacje i wyżywanie na psychice, a teraz studia i zupelnie nowe problemy w tym również finansowe. Kolejnym czynnikiem moglaby być kiepska dieta spowodowana chwilowo trudna sytuacją. Jestem dosyć zaniepokojony tą sytuacją i chciałbym się dowiedzieć czy można coś z tym fantem zrobić czy raczej jest to spowodowane przez któryś z wymienionych czynników, a jeśli tak to jak mogę działać aby zazegnac temu problemowi. Z góry dziękuję za odpowiedzi. Pozdrawiam!

Lek. Michał Lenard

Sugeruję skonsultować problem z urologiem, który Pana zbada, zleci odpowiednie badania dodatkowe i zdecyduje o dalszym postępowaniu. Pozdrawiam!