Co zrobić w przypadku obfitego krwawienia z odstawienia podczas stosowania tabletek antykoncepcyjnych?

Witam,zawsze miałam nieregularne ora bardzo obfite miesiączki(10 dniowe nawet).Byłam u lekarza,który stwierdził po badaniu że mam polipa w macicy.Przepisał mi tabletki VIBIN MINI-biorę je od 5 miesięcy,ale krwawienia dalej są tak obfite jak podczas normalnego okresu i trwają 8dni.Byłam miesiąc temu na kontroli u lekarza mówiłam Mu to ale stwierdził że to nic takiego.Tydzień temu robiłam badania z krwii w których mi wyszła anemia. A z tego co wiem anemia jest ze zbyt dużej utraty krwii.Ja tracę dużo krwii podczas krwawienia z odstawienia.Czy to normalne,bo zaczęło mnie to niepokoić a lekarz ma to w głębokim poważaniu i mam wrócić w lutym 2019 na kontrolę?Dziękuję za odpowiedź

Lek. Tomasz Budlewski

sądzę że konieczna jest wcześniejsza wizyta u ginekologa i rozszerzenie diagnostyki tak aby określić odpowiednie leczenie i zapobiegać anemii.