Co zrobić w przypadku opuchniętego policzka po usunięciu zębów?

Witam w piątek miałem usuwane zeby 3i4 po powrocie do domu wszystko ok. Po około 2h zrobiłem sobie drzemkę obudziłem się z opuchlizna pod okiem. Wczoraj doszedł ból opuchlizny. O godzinie 20 pojechałem do stomatologa bez otwierania ust przepisał mi antybiotyk. Wziąłem już 2 tabletki antybiotyku i opuchlizna wydaje mi się większą i zeszła niżej na warge. Moje pytanie brzmi jechać znów do stomatologa czy czekać aż skończy się antybiotyk. Pozdrawiam

Pozdrawiamy, stankowscybialach.pl, badzbystry.pl