Co zrobić w przypadku pęcherzy na stopach?

Mam na zewnętrznej stopie dwa duże pęcherze wypełnione ropa i parę mniejszych rozsianych po palcach a stopa jest do połowy spuchnieta i bardzo boli przy chodzeniu. Te pęcherze są wokół czerwone. Co to może być.

Dzień dobry :). Proszę umówić się na konsultację do lekarza dermatologa. Lekarz podczas konsultacji obejrzy zmiany, zbada je . Jeśli będzie potrzeba zleci wykonanie dodatkowych badań. I będzie mógł postawić diagnozę oraz wdrożyć odpowiednie leczenie.

Dzień dobry :). Proszę umówić się na konsultację do lekarza poz lub dermatologa. Lekarz podczas konsultacji obejrzy zmianę, zbada ją . Jeśli będzie potrzeba zleci wykonanie dodatkowych badań. I będzie mógł postawić diagnozę oraz wdrożyć odpowiednie leczenie.