Co zrobić w przypadku pojawienia się brązowej wydzieliny z pochwy u osoby z torbielą?

Witam Mam 22 lata. Miesiąc temu z powodu krwawienia pomiedzy miesiaczkami udalam sie do ginekologa. Lekarz stwierdzil Torbiel lewego jajnika ( cistis ov sin). Przepisał mi zażywanie 0,5 tabletki Primolut-Nor. Miesiączke dostałam na czas lecz trwała ona 3 dni (normalnie jest to 5-6). Po 2 tygodnach z pochwy wydostawała sie brązowa substancja nie krew. Tydzień temu udałam sie na wizyte kontrolna, torbiel się nie zmniejszyl ma on prawie 7cm. Co powinnam zrobic? Bardzo mnie uciska i boli podbrzusze.

Lek. Tomasz Budlewski

Konieczna dalsza diagnostyka . Proszę koniecznie ponownie udac się do lekarza ginekologa