Co zrobić w przypadku problemów z aplikacją tamponu po porodzie?

Witam, Jestem pół roku po porodzie, a mam problem z aplikacją tamponu. Otóż przy wejściu do pochwy czuję "gulę", która uniemożliwia mi włożenie, tzn. czasami udaje się bez problemu, a czasami wypada. Poród był naturalny, dziecko ważyło ponad 4kg.

Lek. Michał Lenard

Konieczne będzie wykonanie badania ginekologicznego, sugeruję wizytę u Pani ginekologa. Pozdrawiam!