Co zrobić w przypadku problemów z przełykaniem?

No dobrze a jeśli po zabiegu ciężko szło z przełykaniem czego kolwiek. A po dwóch tygodniach w ciągu dnia podczas przełykanie delikatnie pobolewa i cały dzień można funkcjonować bez leku przeciwbólowego a w nocy godzina 1.00 bądź trochę po zaczyna bolec i bez tabletki przeciwbólowej nie da się zasnąć. Co rozbić w takim przypadku? Gojenie wyglada dobrze nie krwawi. A problem występuje w nocy i nawet przełykanie śliny bywa bolesne

Nie widzę informacji, o jakim rodzaju zabiegu Pan mówi, jednak w przypadku utrzymujących się dolegliwości bólowych najczęściej konieczna jest ponowna wizyta u lekarza, który wykonywał zabieg. Pozdrawiam.