Co zrobić w przypadku problemów ze snem?

Witam mianowicie mam problem ze snem nie umiem zasnac jak juZ zasne topo 2h sie budze krzycE wybiegam z pokoju na dwor i nie umiem nabrac powietrza dodam ze ciezko pracuje od rana do nocy i duzo mysle o pracy i wogole

Dzień Dobry Panu,

Dziękuję Panu za kontakt :)

Mam mało danych...
Nie napisał Pan, jaki styl życia prowadzi na co dzień, poza aktywnością zawodową?

Zaprezentowane przez Pana symptomy, wyglądają na odpowiedź Pana organizmu na przewlekające się? u Pana zmęczenie (wyczerpanie) psychiczne/fizyczne, za słowami Pana: "...ciezko pracuje od rana do nocy i duzo mysle o pracy i wogole... ."

Proszę nie czekać, celowa byłaby dla Pana kontrolna, osobista konsultacja u Lekarza pierwszego kontaktu, który pokieruje Pana diagnostycznie (m. in. Neurolog) oraz konsultacja diagnostyczna w Poradni Leczenia Zaburzeń Snu lub w Poradni Zdrowia Psychicznego, celem diagnostyki symptomatycznej oraz (ewentualnego) leczenia.

Kluczowym dla Pana byłoby nabycie umiejętności radzenia sobie ze stresem, poprzez praktykowanie technik relaksacyjnych/medytacyjnych/kontemplacyjnych.

Optymalnym sposobem radzenia sobie ze stresem, jest zwyczajna/regularna aktywność fizyczna.
Jest takie przesłanie, którym często i chętnie dzielę się z Czytelnikami
Portalu WP Abc zdrowie, że:
RUCH zastąpi niemalże każdy lek, ale żaden lek nie zastąpi ruchu...

Podsumowując, pojawił się u Pana sygnał, by efektywnie/maksymalnie zadbał Pan o Siebie, na tyle, na ile jest to obecnie dla Pana możliwe.

Z przesłaniem dla Pana serdeczności oraz tylko satysfakcjonującego samopoczucia!

irena.mielnik.madej@gmail.com
tel. 502 749 605