Co zrobić w przypadku przybrania na wadze po poronieniu?

witam serdecznie. mam takie pytanie 7 miesięcy temu poronilam.i od tamtej pory przytylam. zdrowa się odrzywiam i staram się co dziennie ćwiczyć.i zamiast schudnąć to ja tyje.a brzucha to już wogule nie mogę zrzucić jaka może być ku temu przyczyną. Agata pozdrawiam.

Lek. Paweł Szadkowski

Z podstawowych badań może pani wykonać: TSH, fT4 oraz glukozę na czczo. Jeśli wyniki będą mieścić się w normie może pani udać się do dietetyka po profesjonalną poradę.