Co zrobić w przypadku silnego bólu brzucha, nudności, biegunki oraz utraty wagi?

Prosze o pomoc i ewentualne skierowanie na jakieś badania czy lekarza. Moja mama l.67 od jakiegoś czasu ma silne bóle brzucha niezaleznie od jedzenia, połączone czasami z nudnościami wymiotami, biegunka, utrata wagi. Kolonoskopia, usg brzucha, gastroskopia jest wszystko prawidłowe. 20 lat temu usunięty woreczek i narządy rodne. Badania ogólne dobre,lekko podwyższone próby wątrobowe, ggtp. Choruje na nadciśnienie i cukrzyca, ma lekka nadwagę

Dzień Dobry Pani/Panu,

Dziękuję Pani/Panu za zaufanie, jednak nie ma możliwości zdiagnozowania online.

Celowa byłaby kontrolna/osobista konsultacja diagnostyczna u Lekarza pierwszego kontaktu, który po wstępnym rozpoznaniu, zadecyduje o dalszym specjalistycznym postępowaniu diagnostycznym.

Z życzeniami pomyślności,

irena.mielnik.madej@gmail.com
tel. 502 749 605